הרגע הזה שבו מחליטים להתחתן הוא רגע מאוד מרגש. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו כל הזוגות האחרים, רוצים לתכנן חתונה גדולה ויפה. עם זאת, האם עצרתם לחשוב גם על המצב המצער שבו תחליטו להתגרש? כמו שאתם יודעים, אחד מכל שלושה זוגות בוחר בסופו של דבר להיפרד ולכן חשוב שיהיה לכם הסכם ממון עליו תחתמו מבעוד מועד. כדאי לדעת שהסכמי ממון נחתמים בישראל על בסיס יומיומי, כך שאתם ממש לא היחידים שחושבים על האפשרות הזאת. אתם לא יכולים לתאר לעצמכם כלל עד כמה הסכמי הממון מקלים על הזוגות שבוחרים להתגרש, כך שאין ספק שגם לכם כדאי לחתום על מסמך כזה. 

איזה סעיפים כולל הסכם ממון? ע

כדאי לדעת שיש סוגים שונים של הסכמי ממון וברור שכל הסכם כולל פרטים מעט שונים וסעיפים אחרים. לכן מה שחשוב כאשר רוצים לחתום על הסכם ממון זה להתאים אותו לזוג שעתיד לחתום עליו. האם, לדוגמא, יש לכם נכסים שכל אחד מכם מביא איתו לאיחוד? זה נתון משמעותי כי אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לחלוק, בעת פרידה, גם בנכסים שכל אחד קנה לפני החתונה. לעומת זאת, נכסים וממון שתצברו ביחד, זה בהחלט יהיה משהו שראוי וכדאי לחלוק אם תיפרדו. 

בחירת עוה"ד המתאים 

הסכם ממון זה לא משהו שכדאי לכתוב בעצמכם וזה גם לא מסמך שמומלץ להוריד מהאינטרנט. כדי שהמסמך יתאים לכם ספציפית רצוי לפנות עוד היום לעורך דין מתאים, ואין ספק שעו"ד כמו עמית ורד הוא הבחירה הנכונה. הוא מגיע עם כל הניסיון הדרוש כך שאפילו אם נדמה לכם שהסכם הממון שאתם מבקשים ממנו להכין לכם מורכב או מסובך, הוא יידע איך להתמודד עם העניין. צרו עמו קשר עוד היום, חתמו על ההסכם ותראו שתוכלו להתחתן בראש שקט. כמובן שהאידיאל הוא לא לגעת בכלל בהסכם ולהישאר ביחד לנצח, אך אין לדעת מה יוליד יום ולכן רצוי מאוד לא רק לחתום על ההסכם הזה, אלא גם לעשות זאת כמה שיותר מהר.