אין ספק שלעבור תאונת עבודה זה אחד מהדברים הכי פחות נעימים שעלולים לקרות לאדם, שכן בבת אחת כל חייו משתנים. זו לא חייבת להיות תאונה קשה מידי שמשאירה אותנו נכים, שכן אפילו תאונה שמפריעה לנו בשגרת חיי היומיום ומונעת מאיתנו ללכת לעבודה שבוע זה לא משהו שפשוט להתמודד איתו. החדשות הטובות הן שהחוק קובע במפורש שישנן זכויות שונות שמגיעות למי שעבר תאונת עבודה, כך שאם זה קרה גם לכם, דעו שיש מה לעשות בנידון. אין ויכוח שגם כל אותן זכויות תאונת עבודה לא מחזירות את הגלגל לאחור ולא מתקנות את העוול, אך מצד שני, פיצויים הרבה פעמים יכולים להקל על ההתמודדות. 

איך תדעו לקבל זכויות תאונת עבודה שמגיעות לכם? 

ראשית, כדאי לדעת שכאשר מדברים על תאונות עבודה מדברים על תאונות: 

  • שמתחרשות במסגרת העבודה עצמה 
  • שמתחרשות בדרך לעבודה או ממנה 
  • שקורות תוך כדי שליחות מהעבודה 

שנית, אם אתם חוששים שלא תקבלו את מה שקובע החוק לגבי זכויות מסוימות לתאונות עבודה, כדאי יהיה לפנות עוד היום לעורך דין מתאים. עו"ד שמתעסק בתחום של זכויות תאונת עבודה יוכל לעזור לכם לעמוד על שלכם ולדאוג שתקבלו את כל מה שמגיע לכם. חשוב לדעת שברוב המקרים כאשר מדברים על זכויות הקשורות לתאונות עבודה מדברים לא רק על פיצויים אלא גם על סיוע רפואי וכדומה. 

עוה"ד הנכון למאבק

אם אתם יוצאים היום למאבק בנושא של זכויות תאונת עבודה, כדאי יהיה לבדוק שאתם בוחרים בעורך דין מתאים. לא כל עורכי הדין יוכלו לסייע ולא כולם יוכלו לתת לכם בדיוק את אותו השירות. לכן חשוב לברר שאתם בוחרים עו"ד משכמו ומעלה, כזה שיוכל להקשיב, שמכיר את החוק ושיוכל לדאוג לכם בצורה הכי טובה שיש. אל תוותרו על מה שמגיע לכם, כי יש סיבה שבגללה קיימות לא מעט זכויות למי שנפגע בתאונת עבודה. כמו כן, כדאי יהיה לבחור כמה שיותר מהר את עוה"ד ולטפל בדברים כי הזמן במקרים הללו לא משחק לטובתכם, אז למה אתם מחכים?