לסנוק אל על ולהגיע אל העסקים בחוץ לארץ, היישר אל בעלי העניבות שם, שהנסיון שלהם רב והשפה שלהם זרה. סיכוי מצוין שתמצא שם אותיות קטנות שלא תבין אותן. לכן כדאי לשכור עורך דין בינלאומי. הוא כבר פגש את החוזים, הוא כבר פגש סעיפים והוא כבר ניכווה בכל מיני רותחים. תן לו ללוות אותך ולעשות בשבילך חלק מן העבודה, לפחות את עבודת ההכנה. עסק בינלאומי עם עורך דין הוא דרך מצויינת להתחיל את ההגשמה של החלום הדו יבשתי שלך ולתת לו הגנה איכותית. בבואך לבצע עסקים עם חברות מעבר לים, קח צעד אחורה והצמד אליך עורך דין בינלאומי. בדוק באיזו שפה ידברו שם ובאילו התחייבויות מדובר.  

עורך דין בינלאומי הוא כמו מטריה בגשם. יש לך מעיל אז אתה מוגן אבל תגיע למחוז חפצך הרבה יותר יבש ורגוע אם תכסה את עצמך גם במטריה. ולכסות את עצמך כאן, בעולם העסקים, הכרחי הרבה יותר ומשמעותי הרבה יותר מאשר לכסות את עצמך מול נזקי טבע ומשובות רוח. בעלי החליפות ודוברי האנגלית מיטיבים לדעת מיהו חסר ניסיון ולעומת זאת, יכבדו אותך יותר אם יראו אותך מלווה בחליפה נוספת עם ידע בינלאומי של עורך דין ותואר משפטי. עכשיו הם יזהרו יותר ואתה תישמר ותהיה מוגן.

בדיקת מסים על ידי עורך דין בינלאומי

נקח את המסים כדוגמה. מדינה מסוימת מטילה מס גבוה על ייצוא ואילו במדינה המייבאת המס נמוך. במקרה הזה הכל מצוין אבל מה אם זה הפוך ובמדינה המייבאת המסים כל כך גבוהים שיש לגלם אותם כבר בהיקף העסקאות הראשונות? תכנון טוב כולל ידע שאין לאזרח הרגיל. חלק מן הידע הוא משפטי וחלק מן הידע הוא נתונים על מקומות שונים בחוץ לארץ. עורך דין בינלאומי בקי היטב בכל החוקים הללו ובבואך לעשות עסקים עם גוף בינלאומי עורך דין שיבוא אתך יהיה משמעותי בקבלת ההחלטות שלך. הוא גם מגן, כאמור למעלה, אבל הוא גם יודע הרבה ויוכל להיטיב את ההחלטות שלך.