ישנן לא מעט סיטואציות בחייהם של בני אדם, אשר בהן הם נפגעים באופן פיזי או נפשי במקום עבודתם, ברחוב או אפילו בביתם. כאשר ישנו גורם חיצוני אשר גרם לפגיעה זו, יכול האדם אשר נפגע באופן פיזי או נפשי, או שרכושו נפגע, לחפש אחר עורך דין נזיקין מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יסייע לו להגיש תביעה כנגד הגוף הפוגע, על מנת שהוא יוכל לקבל את הפיצויים המגיעים לו בסופו של תהליך.

במה מתמקדות התביעות אשר בהן עוסק עורך דין נזיקין

ניתן לומר שתפקידו של עורך דין נזיקין, הוא לסייע לאדם בתביעות אשר מתחלקות לשני חלקים:

  1. הצד הנפגע – עורך הדין חייב להכיר את הצד הנפגע, היכן נפגע ומהו היקף הפגיעה שלו בצורה הטובה ביותר. הצד הנפגע יכול להיות אדם אשר נפגע באופן פיזי או נפשי במקום העבודה שלו, אדם אשר נפגע ברחוב בשל מכשול פיזי כלשהו אשר לא היה אמור להיות מוצב באמצע רחוב, אדם אשר נפגע בשהייה בביתו מקרינה בלתי מבוקרת אשר חדרה אל הבית בשל אנטנות רבות המצויות ברחוב שלו וכמובן, אדם אשר נפגע בשל רשלנות רפואית כלשהי של גוף רפואי או רופא
  2. הצד הפוגע – בחלק זה על העורך דין להתייחס אל הצד הפוגע לברר היטב, כיצד פגע צד זה במרשו. בכדי לזכות עבור הלקוח בתביעת נזיקין, על העורך דין להביא הוכחות ממשיות לכך שהצד הפוגע אכן פגע באופן פיזי בבריאותו הגופנית של האדם, בבריאותו הנפשית של האדם או ברכושו. ככל שההוכחה תהיה משמעותית יותר, סיכוי גבוה יותר שעורך הדין יצליח לנצח בתביעת נזיקין עבור הלקוח שלו ולסייע לו לקבל את המגיע לו מהגוף או מהאדם אשר הסבו לו נזק.

כיצד בוחרים עורך דין נזיקין

אם אתה זקוק לעורך דין נזיקין לצורך תביעה בגין רשלנות רפואית,  כדאי שתזכור שבטרם בוחרים את עורך הדין העוסק בתחום נזיקין, לצורך ייצוג בתביעה משפטית, חשוב מאוד לברר כי מדובר בעורך דין מקצועי, מנוסה וותיק בתחום תביעות נזיקין וכי אחוזי ההצלחה שלו בתביעות מעין אלו, הינם גבוהים. הבחירה בעורך דין נזיקין מקצועי ומנוסה בתחום התביעות הללו, היא חשובה ומשמעותית, על מנת שהאדם אשר נעזר יוכל לקבל את הפיצויים המגיעים לו.