מאז שאת זוכרת את עצמך עניין אותך לסייע לאחרים? רצית להגן על מי שזקוק לעזרה שלך ותהית איך נכון יהיה לעשות זאת? אם כך, ברור מדוע את חושבת על האפשרות של לימודי עריכת דין. זה נכון שיש היום הרבה מאוד עורכות דין פליליות, אך יחד עם זאת, במדינת ישראל יש גם מספיק עבודה לכולן. לכן, אם את רוצה לעזור לי שזקוק לעזרתך, לעבוד בעבודה מעניינת וגם להרוויח לא רע בכלל, להיות עורכת דין פלילית זו יכולה להיות בחירה נהדרת. מה שכן, אנחנו מציעים לך לא לדחות את ההרשמה ללימודים, כי ככל שתתחילי ללמוד מוקדם יותר תוכלו גם להתחיל את הקריירה שלך מהר יותר, אז למה את מחכה? 

כדי להיות עורכת דין פלילית כדאי ללמוד במקום מתקדם 

אם את רוצה להצטרף לכל אותן עורכות דין פליליות שעושות חיל ומצליחות, חשוב לבדוק לאיפה את נרשמת ואיפה את מתכוונת ללמוד את התחום הזה. כדי להיות עורכת דין פלילית את יכולה ללמוד באוניברסיטאות השונות בישראל אך את יכולה גם ללמוד במכללה, כך ששווה לבדוק את כל האפשרויות לעומק. יש הבדל בין שתי האופציות האלה לא רק מבחינת העלויות אלא גם מבחינת השאלה מה את מקבלת תמורת ההשקעה שלך והאם תהיה לך הזדמנות ללמוד מפי המרצים הכי טובים שיש. לך שווה לבדוק את העניין כי אם את כבר משקיעה בלימודים, למה להתפשק על פחות מהכי טוב שקיים? 

האם הלימודים יקרים? 

כל מי שלמדה משפטים הייתה צריכה להשקיע בכך לא מעט, אך החדשות הטובות הן שהיום אפשר להיות עורכת דין פלילית גם מבלי שזה יעלה הרבה מאוד. העניין הוא שכיוון שיש הרבה מקומות שבהם אפשר ללמוד את התחום הזה, אנחנו רואים שיש גם תחרות בין המכללות ובין האוניברסיטאות השונות, מה שמוביל לירידה במחירים. כל אותן עורכות דין פליליות אומנם השקיעו, שילמו ולמדו, אך אסור לשכוח שזה קרש קפיצה לקריירה מעניינת ומכניסה במיוחד, כך שזה שווה את ההשקעה ואין סיבה לחשוב פעמיים.