אם גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, נפגעתם בצורה כזו או אחרת במהלך השירות שלכם במשרד הביטחון, ברור שתרצו לתבוע. זה לא משנה על איזה סוג של פגיעה מדובר ועד כמה היא הייתה חמורה, כי בכל מקרה, אם מגיעים לכם פיצויים בגין מה שקרה לכם, מה פתאום שתוותרו על כך? אין ספק שפעמים רבות הפיצויים לא באמת מחזירים עטרה ליושנה, אך מצד שני, הרבה פעמים פיצוי כלכלי יכול לסייע לנו בהתמודדות. לכן טבעי שתשאלו את עצמכם איך באמת נכון להתמודד עם תביעות שמוגשות כנגד משרד הביטחון, כי זה הרי לא משהו שתוכלו לעשות לבד. הגשת תביעות נגד משרד הביטחון דורשת הרבה מאוד ידע משפטי ומקצועי, אז למה שלא תבחרו לכם עו"ד מתאים עוד היום? 

תביעות נגד משרד הביטחון מגישים עם עו"ד מוביל 

אם אתם רוצים להגיע תביעה כנגד משרד הביטחון, אתם בוודאי רוצים לעשות כל מה שתוכלו כדי להגדיל את הסיכוי שלכם להצליח. אתם לא סתם נכנסים לכל התהליך הזה, כי בסופו של דבר בוודאי תרצו לקבל את הפיצוי שאתם סבורים שמגיע לכם. לכן חשוב להתחיל לחפש עוד היום עו"ד שהמומחיות שלו היא תביעות נגד משרד הביטחון, כי עם איש מקצוע כזה תוכלו להבטיח שתצאו מרוצים.

איזה עו"ד יתאים למשימה?

מעבר לכך שההתמחות הראשית של עוה"ד שלכם צריכה להיות תביעות נגד משרד הביטחון, הוא גם צריך להיות עו"ד כמה שיותר מנוסה. בנוסף, הוא צריך להיות מסוגל להראות לכם את ההצלחות שהיו לו עם לקוחות אחרים. אם כל זה לא מספיק, כאשר מדברים על תביעה כנגד משרד הביטחון ועל בחירת עוה"ד המתאים, רצוי מאוד לברר מה אומרות חוות הדעת השונות. האם הלקוחות האחרים של אותו עו"ד ממליצים עליו? והאם עוה"ד מספיק מוכר ובעל מוניטין? כדאי גם לברר לאיזה עלויות אתם נכנסים כי לא תמיד אם תשלמו יותר זה אומר שעוה"ד יוכל לעזור לכם בצורה מקצועית או נכונה יותר. בדקו כל מה שתוכלו אודות עוה"ד ואודות התהליך כדי להבטיח שאתם מפקידים את המשימה בידי איש מקצוע משכמו ומעלה.