מדינת ישראל היא מדינה דמוקרטית ועל כך אנחנו צריכים להודות. לעובדה זו יש משמעויות אדירות לחיינו ועל כל אספקט בחיים שלנו מחופש התנועה שלנו ועד חופש העיסוק, מזכותנו להביע את דעתנו ועד הזכות שלנו לבחור עם מי להתחתן. חלק עיקרי מעובדת היותה של מדינת ישראל מדינה דמוקרטית היא העובדה כי לכל אדם יש זכות לייצוג בבית המשפט וזאת בכדי להבטיח כי נקבל הגנה מלאה והליך הוגן אם אנחנו מואשמים בדין פלילי. אתם חייבים להבין כי הליך הוגן תלוי בייצוג של עורך דין וכי אם לא היה הליך הוגן אזי היה שורר כאוס בארץ ואנשים היו מורשעים על לא עוול בכפם. על רקע זה יש לציין כי גם נאשם אשר מוגש נגדו כתב אישום זכאי לייצוג של עורך דין וזאת עקב העובדה כי הוא חף משפע עד אשר הורשע וכי ישנו סיכוי כי הוא לא ביצע את העבירה.

בחרו עו"ד עם ניסיון בעבירות מין

עליכם להבין כי אם אתם חפים מפשע, כפי שקורה פעמים רבות, הסיכוי שלכם להשיג זיכוי תלוי לא באמת אלא בעורך דין שלכם. עליכם להבין כי האמת המשפטית שונה מן האמת האובייקטיבית ועל כן יש משמעות אדירה לעורך דין שלכם. ככל שהעורך יציג את הגרסה שלכם בצורה יותר טובה כך יש יותר סיכוי כי תזוכו ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. מרכיב משמעותי בסיכוי שלכם הוא הניסיון של העו"ד בעבירות מין. עליכם לבחור עו"ד פלילי אשר יש לו ניסיון רב בתחום זה של עבירות ואשר הגן על נאשמים רבים וזאת בכדי לקבל את הייעוץ האיכותי ביותר שיש.

עו"ד פלילי

כיצד אדע כי לעו"ד יש ניסיון?

אז כיצד נוכל להיות בטוחים כי אנחנו בוחרים עו"ד מנוסה? מה אנחנו צריכים לעשות בכדי לוודא זאת? הדרך הטובה ביותר לראות האם לעו"ד יש ניסיון היא לבחון את התיקים הקודמים שלו. בחנו במאגרים המשפטיים הקיימים באילו תיקים העו"ד עסק וכך תבטיחו כי יש לו ניסיון בעבירות מין וכי הוא ייצג אתכם בצורה הטובה ביותר שיש.