עבירות תעבורה הינן עבירות אשר אדם שעובר אותן ונתפס עתיד לקבל על כך עונש. בישראל ישנה אכיפה מוגברת של חוקי התעבורה ולכן, העונשים הצפויים על עבירות תעבורה הם עונשים חמורים מאוד. בין אם מדובר בקנס כספי משמעותי, צבירת נקודות לחובתו של הנהג, עמידה למשפט ובין אם מדובר בזימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, שלילת הרישיון באופן זמני או לצמיתות ועוד,  הרי שכאשר אדם מקבל עונש כזה או אחר הוא תמיד יכול לערער על העונש ולהתייעץ עם עורך דין תעבורה. בטרם בוחרים בעורך דין תעבורה עבור יעוץ, יש צורך לבדוק שמדובר בעורך דין מקצועי כמו עו"ד ערן עקראוי akrewi.co.il, מנוסה ומוסמך בתחום, בעל הצלחות רבות, מוניטין ולא מעט לקוחות מרוצים שעומדים מאחוריו.

עורך דין תעבורה מקצועי

מתי כדאי להתייעץ עם עורך דין תעבורה

כאמור, חוקי התעבורה הם חוקים חשובים שיש לאכוף אותם. לכן, על כל עבירת תנועה האדם העובר אותה צפוי לעונש כזה או אחר, בהתאם לחומרת העבירה. עבירות תנועה הן עבירות שניתן לבצע בכל שעה ביממה שבה נוהגים לכביש ובהתאם לכך, הרי שישנה אפשרות להיתפס על ידי שוטר תנועה בגין עבירות אלו בכל שעה משעות היממה. לא פעם, עבירת תנועה גוררת אחריה עונש כבד. לעיתים האדם חש כי העונש איננו ניתן לו כדין ולעיתים האדם חש כי הוא בכלל לא ביצע את העבירה עליה העניק לו עונש השוטר אשר תפס אותו. במקרים מעין אלו ובמקרים נוספים, הרי שחשוב מאוד לבחור להתייעץ עם עורך דין תעבורה באופן מידי. ישנם עורכי דין אשר ניתן להתייעץ איתם בכל יום ובכל שעה ביממה. עורכי דין מעין אלה הם ללא ספק עורכי הדין שכדאי לבחור בהם כאשר יש לכם צורך בעורך דין תעבורה

מדוע כדאי לבחור בעורך דין תעבורה אשר נותן מענה ויעוץ 24/7

ניתן למצוא נהגים על הכביש בכל שעות היממה. לכן, גם שוטרי תנועה נוהגים על הכביש במשך כל שעות היממה, על מנת לוודא שכל הנהגים עומדים בחוקי התעבורה ואינם עוברים עליהם. ניתן להיתפס בגין עבירה על חוקי התנועה בכל שעה ביממה. כאשר יש צורך בייעוץ של עורך דין באופן בהול ודחוף בכל שעה באשר היא, הרי שאין ספק שחשוב שיהיה לכם מספר של עורך דין תעבורה המעניק את שירותיו בכל עת ובכל זמן. כלומר, עורך דין מעין זה יהיה זמין לפנייתכם בכל יום בשבוע ובכל שעה ביממה.