בחיפוש מהיר בגוגל של השם שלכם, עולים סוגים שונים של מידעים שמספקים הצצה על העבר שלכם. אולי יש לא מעט קישורים למידע לא חיוני ולא מעניין כל כך, שלא מפריע לכם שקיים ברשת בצורה פומבית. אבל לעיתים, יש אנשים שמזהים פסקי דין מן העבר והם ממש לא רוצים לתת לכל העולם (או לכל הפחות, לאנשים שמחפשים את השם בגוגל), לדעת מה קרה בבית המשפט באי אילו רגעים בחיים. ועל כן, השאלה המתבקשת של רבים היא אין מוחקים פסקי דין מהאינטרנט והאם ניתן להבטיח שלא יהיה מידע משפטי אישי, שיהיה חשוף בצורה כל כך מובהקת לכל משתמשי האינטרנט בעתיד לבוא?

איך מוחקים פסקי דין מהאינטרנט? בשלושה שלבים פשוטים

כדי לענות על השאלה איך מוחקים פסקי דין מהאינטרנט אתם רוצים לוודא ש:

  1. אתם יודעים איזה מידע קיים. אין שום היגיון בפנייה לעזרה מקצועית, אם אתם לא יודעים בוודאות שיש ברשת פסקי דין שאתם לא רוצים להשאיר חשופים. 
  2. פסקי הדין נוגעים ישירות אליכם. אתם לא יכולים לבקש למחוק סתם פסקי דין. חשוב להתמקד בנושאים שקשורים ישירות לתעודת הזהות ולפרטים האישיים שלכם, כדי שתהיה לכם את הלגיטימציה לבקש פרטיות מלאה. 
  3. יש לכם את הצוות המקצועי המיומן והמנוסה ביותר, שיכול לאפשר לכם לקבל מענה על כל סוג של שאלה שמעניינת אתכם ובסופו של תהליך גם לבצע את המשימה, בצורה אידיאלית.  

כל אחד יכול לבקש לשמור על פרטיות

כמו שאתם יכולים לבקש לשמור על כל מידע אישי שלכם סודי, כך מותר לכם לבקש לשמור על מידע משפטי חסוי. ככל שיש לכם טענות חזקות יותר, כך יהיה קל יותר למחוק את המידע מהרשת ולאפשר לכם לקבל את הפרטיות. אבל גם כשמדובר על תהליך מורכב יחסית, אנשי המקצוע יכלו להציע לכם את הפתרונות הטכניים והמקצועיים הטובים ביותר, בשביל לייצר מצב שבו אתם נמצאים בשליטה על תוצאות החיפוש בגוגל, של השם והפרטים האישיים שלכם.